Кількість жертв лісової пожежі в Іспанії зросла до 13

Кількість жертв лісової пожежі в Іспанії зросла до 13
У лікарні померла 93-річна громадянка Великої Британії, яка зазнала важких опіків під час масштабної пожежі в провінції Альмерія

Фото: depositphotos

В Іспанії зросла кількість загиблих унаслідок масштабної лісової пожежі в автономній спільноті Андалусія. У лікарні померла 93-річна громадянка Великої Британії, яка раніше була серед постраждалих.

Про це повідомляє Reuters.

Після смерті жінки кількість підтверджених жертв пожежі в провінції Альмерія зросла до 13 осіб.

Регіональний уряд Андалусії повідомив, що постраждалу госпіталізували на початку п’ятниці з опіками близько 20% поверхні тіла. Попри зусилля лікарів, врятувати її не вдалося.

Раніше влада офіційно підтвердила загибель 12 людей, а доля ще приблизно двох десятків осіб залишалася невідомою. Серед них є громадяни Великої Британії та Бельгії. У Брюсселі також заявили, що серед жертв пожежі можуть бути троє бельгійських громадян.

Лісова пожежа спалахнула ввечері 9 липня в муніципалітеті Лос-Гальярдос та швидко охопила значну територію. За даними влади, більшість людей, чию загибель уже підтверджено, опинилася у вогняній пастці на вузькій дорозі під час евакуації.

Рятувальні служби продовжують пошукові роботи та встановлюють долю всіх зниклих безвісти.

До слова, понад 10 тисяч людей померли під час хвилі спеки в Європі наприкінці червня.

Юрій Маркевич – pravdatutnews.com

Читайте також
Пожежа у Гонконгу: кількість жертв зросла до 151 Пожежа у Гонконгу: кількість жертв зросла до 151
Пожежу вдалося ліквідувати лиш в п'ятницю, 28 листопада
Лісова пожежа в іспанській Сарагосі знищила понад 15 тисяч гектарів Лісова пожежа в іспанській Сарагосі знищила понад 15 тисяч гектарів
У провінції Сарагоса в Іспанії масштабна лісова пожежа, яка триває з середи, охопила понад 15 тисяч гектарів. Рятувальникам вдалося сповільнити поширення вогню
Меморіал жертв пожежі в швейцарському барі згорів — поліція розпочала розслідування Меморіал жертв пожежі в швейцарському барі згорів — поліція розпочала розслідування
Траурна інсталяція в Кранс-Монтана загорілася, імовірно через свічки, але постраждалих немає
Loading...
Load next