Від коронавірусу померла працівниця Львівського обласного лабораторного центру

Від коронавірусу померла працівниця Львівського обласного лабораторного центру
У 55-річної жінки був важкий перебіг недуги. За словами лікаря інфекційної лікарні, львів'янка захворіла 15 червня і вже через 4 доби її госпіталізували.

У 55-річної жінки був важкий перебіг недуги.

За словами лікаря інфекційної лікарні, львів'янка захворіла 15 червня і вже через 4 доби її госпіталізували.

З дихальною недостатністю вона перебувала в реанімації підключена до апарату ШВЛ. Але позавчора її стан погіршився. Наступного дня вона померла.

Супутніх захворювань у жінки, за словами медика, не було.

На цей момент, її чоловік також захворів на коронавірус. За словами головної епідеміологині Львівщини Наталії Тімко, він госпіталізований, у нього позитивна динаміка.

Завідувач відділення інтенсивної терапії інфекційної лікарні Віктор Токарєв повідомив, що наразі у реанімації перебувають ще четверо пацієнтів у критичному стані.

Нагадаємо, що у Львові методом ІФА протестували понад 11 тисяч осіб. З цієї кількості майже 12% мають антитіла до Covid-19. 

Читайте також
Корисні властивості базиліку, які варто знати Корисні властивості базиліку, які варто знати
Базилік не лише додає стравам неповторного аромату, а й допомагає організму боротися з хронічними хворобами
Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19 Директора Львівської інфекційної лікарні госпіталізували з Covid-19
Його госпіталізували до тієї ж лікарні, яку він очолює.
Loading...
Load next