"Тренувався їздити на мотициклі, а потім зник" - поліція Балі розповіла деталі зникнення українця Ігоря Комарова

Фото: Instagram/yeva_mishalova
Про це пишуть індонезійські видання Bali Post і Kompas. із посиланням на керівника відділу зв'язків із громадськістю регіональної поліції Балі Янсена Авітуса Панджайтана.
Він зазначає, що українця викрали, коли він пізно ввечері їхав із друзями на мотоциклі. За його словами, перше повідомлення про зникнення Комарова отримала поліції округу Південна Кута ще 15 лютого. Заявник — друг українця — розповів, що інцидент трапився приблизно о 22:30 в районі селища Джимбаран на півдні Балі.
В той день Комаров разом із двома друзями тренувався їздити на мотоциклах по нерівній місцевості. Раптом один із них вирвався вперед, а, озирнувшись, побачив, що друзів уже немає поруч. Він повернувся до стартової точки й припустив, що на них могла напасти група людей.
Наразі поліція перевіряє справжність відео, на яких Ігор Комаров розповідає про побиття й просить заплатити за себе викуп.
Ми все ще розслідуємо, чи було воно зняте на Балі, чи деінде, - підрозділ боротьби з кіберзлочинністю поліції Балі разом зі слідчими відстежує першоджерело завантаження.
Речник поліції додав, що на місці події свідок знайшов лише речі жертви, зокрема мобільний телефон, сумку й гаманець. Вони згодом були вилучені як первинні докази.
До слова, суд у Києві заочно призначив російській співачці Юлії Чичеріній 12 років тюрми.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





