Угорська редакція «Радіо Свобода» закривається за рішенням США

Угорська редакція «Радіо Свобода» закривається за рішенням США
Американське Агентство з питань глобальних медіа доручило закрити угорську службу «Радіо Свобода»

Фото: Радіо Свобода

Про це повідомляє видання Szabad Europa.

Згідно з офіційною заявою, редакція завершить роботу 21 листопада 2025 року. У повідомленні наголошується, що команда журналістів протягом останніх років сумлінно працювала, щоб забезпечувати угорську аудиторію незалежною та неупередженою інформацією. Працівники подякували читачам за довіру та підтримку.

У центральній редакції «Радіо Свобода» зазначили, що медіакомпанія й надалі продовжуватиме свою глобальну місію — інформувати людей про важливі події світу чесно та об’єктивно. Інші подробиці щодо причин і умов закриття угорської служби поки не розкривають.

До слова, Польща переживає «передвоєнний стан» — так оцінив серію кібератак та диверсій начальник Генерального штабу Війська Польського генерал Вєслав Кукула. За його словами, противник уже формує умови, які можуть стати підготовчим етапом до потенційної агресії проти країни.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп подякував Лукашенку за звільнення політв’язнів і заявив про очікування зустрічі Трамп подякував Лукашенку за звільнення політв’язнів і заявив про очікування зустрічі
Американський президент повідомив про звільнення сотень людей у Білорусі після переговорів делегації США
Трамп розглядає перейменування Ормузької протоки на свою честь - медіа Трамп розглядає перейменування Ормузької протоки на свою честь - медіа
Президент США допустив можливість назвати стратегічну протоку на свою честь після встановлення контролю
Польща планує збудувати електронний бар’єр уздовж кордону з Україною Польща планує збудувати електронний бар’єр уздовж кордону з Україною
Система спостереження з підземними кабелями та камерами має посилити контроль і безпеку на кордоні
Loading...
Load next