У Львові відбулася премія в галузі дитячої та юнацької творчості «Надія нового покоління»

Цьогорічний фестиваль зібрав понад 1000 учасників з різних регіонів: Києва, Рівного, Хмельниччини, Черкащини, Одеси, Харкова, Чернігова, Южноукраїнська та Бахмута
Діти й молодь, аматори та професіонали, вдалий старт чи нова сходинка – у Львові відбулася Всеукраїнська премія в галузі дитячої та юнацької творчості «Надія нового покоління».
Цією масштабною подією організатори прагнули відзначити та підтримати працю творчих художніх колективів, які тримають культурний фронт у часі війни, мотивувати і заохочувати обдаровану молодь до роботи у сфері культури.
Премія відбулася лише вдруге, втім уже традиційно зібрала у Львові юних митців з усієї України. Цьогоріч у конкурсних змаганнях взяли участь понад 1000 учасників з різних регіонів.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Поліція розслідує справу систематичного домашнього насильства, яке вчиняє 40-річний батько щодо своєї 17-річної доньки

Спершу хлопця відправили у СІЗО, проте згодом провели судово-медичну експертизу у Львівській психіатричній лікарні та виявили в нього психічну хворобу і хлопцю змінили запобіжний захід, відправивши на лікування. Однак, батьки загиблої Дар'ї Косенок переконані, що хлопець обманює, оскільки раніше не помічали у нього жодних психологічних проблем та наполягають на проведенні незалежної експертизи.

Служба безпеки України ліквідувала ще 2 нові схеми ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next