ППО відбила атаку 53 безпілотників

ППО відбила атаку 53 безпілотників
Росія застосувала Shahed та дрони інших типів

Фото: depositphotos

Сили протиповітряної оборони знешкодили 53 із 76 безпілотників, якими російські війська атакували Україну з вечора 15 січня.

Про це повідомили Повітряні сили Збройних сил України.

За інформацією військових, із 18:00 четверга ворог запустив 76 ударних безпілотників, зокрема типу Shahed (у тому числі реактивні), а також дрони «Гербера», «Італмас» та апарати інших типів. Близько 50 з них були дронами Shahed.

Атака здійснювалася з території росії — з напрямків Курськ, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, а також із тимчасово окупованого Донецька.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби, безпілотних систем та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:30 п’ятниці, 16 січня, підтверджено збиття або подавлення 53 ворожих безпілотників. Водночас зафіксовані влучання 19 ударних дронів на дев’яти локаціях, а також падіння уламків збитих цілей на одній локації.

До слова, за добу рф втратила понад 1 300 військових — Генштаб. Найбільших втрат ворог зазнав в артилерії, БпЛА та авто техніці.

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Україну атакували 289 БПЛА: більшість знешкодила ППО Україну атакували 289 БПЛА: більшість знешкодила ППО
Зафіксовано влучання на 11 локаціях
84 дрони знешкоджено, 10 влучили – ППО 84 дрони знешкоджено, 10 влучили – ППО
Зафіксовано влучання на чотирьох локаціях
ППО знешкодила 92 із 102 дронів – Повітряні сили ЗСУ ППО знешкодила 92 із 102 дронів – Повітряні сили ЗСУ
До відбиття атаки залучали авіацію, РЕБ, мобільні вогневі групи та зенітні підрозділи.
Loading...
Load next