На весіллі в Італії загинув 3-річний український хлопчик

Під час весільної забави у Італії загинула 3-річна дитина з України. Хлопчик впав у невеличкий басейн з водою та потонув.
На весіллі в Італії загинув 3-річний український хлопчик

Разом з батьками приїхав їхній 3-річний син Анатолій Вольський. Він відійшов від матері та впав у басейн.

Як повідомляє місцеве видання “Cagliaripad”, трагедія сталась у п’ятницю, 9 квітня, українська сім’я приїхала на весілля до своєї знайомої на острів Сардинія.

Дитина загинула, впавши на глибину 80 сантиметрів. Згідно з реконструкцією події, хлопчик спершу був на кухні, приблизно за десять метрів від басейну і непомітно для гостей вийшов із приміщення. Дитина бавилася зі своїм 6-річним братиком, але на кілька хвилин уникла контролю дорослих.

Усе відбулось на віллі, де вранці святкували релігійне весілля між італійцем, власником дому та українською дівчиною. Дорослі шукали хлопчика і знайшли його в непритомному стані всередині маленького басейну.

Спроби медиків врятувати хлопчика були марними. Працівники екстрених служб змогли лише констатувати смерть дитини.

Читайте також
На Чернігівщині внаслідок отруєння грибами померли 7-місячний хлопчик та 5-річна дівчинка На Чернігівщині внаслідок отруєння грибами померли 7-місячний хлопчик та 5-річна дівчинка
У реанімації Чернігівської дитячої обласної лікарні 2 травня помер 7-місячний хлопчик, який отруївся грибами-строчками, які виділяють токсини. Напередодні, 30 квітня від такого ж діагнозу померла його 5-річна сестра.
У Запоріжжі школярка наклала на себе руки через цькування у школі (фото) У Запоріжжі школярка наклала на себе руки через цькування у школі (фото)
У Запоріжжі школярка звела рахунки з життям. У передсмертній записці написала, що у школі її цькуали, і терпіти це вона більше не хотіла.
Loading...
Load next